Mēs respektējam visu mūsu vietnes lietotāju konfidencialitāti un nodrošinām, ka jūsu sniegtā personiskā informācija būs konfidenciāla.

Mēs apstrādāsim jūsu personas datus, tostarp datus par jūsu vietņu izmantošanu, piemēram, apmeklēto lapu, laiku, kas pavadīts dažādās tīmekļa vietnes daļās, tīmekļa vietnes interneta adresi, no kuras jūs esat ieradies Vietnē, un produkti un pakalpojumi, kurus jūs pasūtījāt. Mēs izmantosim jūsu informāciju par noslēgto līgumu izpildi, ieskaitot pasākumus, lai uzlabotu pakalpojumu sniegšanu vai sniegtu piedāvājumus vai informāciju.

Ja jūs pierakstīsieties Cipolinoplus.com aktualitātēm, mēs izmantosim arī jūsu datus, lai nosūtītu jums mūsu jaunumus. Šajos informatīvajos izdevumos var būt piedāvājumi no Cipolinoplus.com. Ja jūs atteiksieties no jaunumu saņemšanas, tad mēs šo informatīvo izdevumu jums nesūtīsim. Ja vēlaties atteikties no abonēšanas, lūdzu, piesakieties savā kontā un atceliet abonēšanu, izmantojot mūsu saiti. Turklāt, dažreiz mēs varam izmantot jūsu informāciju klientu informēšanai par mūsu vietni. Ja iesūtat mums jautājumu vai sazinieties ar mums, mēs izmantosim jūsu informāciju, lai nosūtītu jums atbildi.

Mēs nekad neatklāsim jūsu personīgo informāciju trešajām personām tiešā mārketinga nolūkos. Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot veidlapu. Ja mainīsies mūsu konfidencialitātes politika, jūs atradīsit visjaunāko informāciju šajā lapā.

Pēc pieprasījuma jums tiek piešķirta pieeja Jūsu datiem, kuri ir mūsu rīcībā un Jūs varēsiet tos koriģēt. Jums ir tiesības pieprasīt mums dzēst jūsu kontu vai bloķēt piekļuvi šādiem ierakstiem. Mēs uz Jūsu pieprasījumu atbildēsim vienas (1) nedēļas laikā pēc tam, kad būsim noskaidrojuši Jūsu privātuma svarīgumu, un, ja lēmums būs dzēst vai bloķēt piekļuvi ierakstiem, tad informēsim Jūs, kā un vai tas ietekmēs mājas lapas izmantošanas ierobežošanu vai liegumu.