Kas mēs esam

PAR MUMS

Mēs esam bērnu interneta veikals Cipolinoplus. Mēs piedāvājam saviem klientiem kvalitatīvas preces no Anglijas, Itālijas un Francijas par pieejamām cenām.

Mūsu partneris ir franču uzņēmums Sun City, kas jau 25 gadus ražo un izplata licencētu produkciju ar populāru bērnu multfilmu varoņiem, piem.: PAW PATROL, FROZEN, MINNIE AND MICKEY MOUSE, MINIONS, DORY, SPIDER MAN, HELLO KITTY un daudziem citiem. Visas licences var apskatīties mūsu mājas lapā. Mēs sekojam līdzi modes tendencēm un pārsvarā piedāvājam tikai tekošā gada jaunās kolekcijas. Jūs varat būt pārliecināti, ka visas preces ir oriģinālas, kvalitatīvas un tiek piegādātas tieši no ražotāja.

Pirms nosūtīšanas visa prece tiek rūpīgi pārbaudīta un tikai pēc tam tiek piegādāta uz mūsu noliktavu, kur tālāk mēs, savukārt,  rūpējamies, lai mūsu pircējs saņemtu tikai kvalitatīvu produkciju pēc iespējas ātrākā laikā.  Fabrika strādā ar dabīgiem materiāliem, galvenokārt ar kokvilnu, tādēļ variet nešaubīties par audumu kvalitāti Jūsu bērnam. Pareizi kopjot šos izstrādājumus, tie nenokrāsosies un neizstaipīsies.

Mūsu sortimentā pieejami dažādi bērnu apģērbi, jakas, krekli un, protams, komplekti, šorti  un krekliņš, svārciņi un krekliņš, apakšveļa, dažādi aksesuāri meitenēm un zēniem, somiņas, mugursomiņas, maciņi un daudz kas cits bērniem no 2 līdz 10 gadus vecuma.

Visai precei ir licence no Disney, Nickelodeon, Marvel, Hasbro u.c. Tāpat arī mēs plānojam piegādāt dažādas mājsaimniecības preces. Mēs sadarbojamies ar dažādiem Anglijas preču zīmoliem, piedāvājam preces bērniem no dzimšanas brīža līdz 8 gadu vecuma.

Mūsu mājas lapā Jūs variet pasūtīt tādus zīmolus, kā: SOFT TOUCH, JUST TOO CUTE, PITTER PATTER, LITTLE MARINER, MINOTI u.c..

Mēs cenšamies katra mazuļa ērtībai un komfortam piemeklēt skaistas, kvalitatīvas un košas preces. Mēs piedāvājam dažādus dāvanu komplektus jaundzimušajiem un citas preces pašiem mazākajiem – kombinezonus, bodijus, zeķītes, cepurītes, jaciņas, lacītes, autiņus un citus izstrādājumus.

Mēs piedāvājam apģērbus no Itālijas, “MADE IN ITALY”, un Jūs variet būt pārliecināti par šo preču kvalitāti, tāpat varam piedāvāt tādu zīmolu kā BRUMS, BIMBUS, OLIMPIAS, JBE, MEK OUTLET preces no iepriekšējām kolekcijām. Dotajā brīdī mēs nodarbojamies tikai ar bērnu apģērbiem un nedaudz ar aksesuāriem, bet turpmāk plānojam piegādāt arī citas preces bērniem no 0 līdz 16 gadiem.

Aicinām apmeklēt mūsu biroju, kur Jūs varēsiet iepazīties ar mūsu veikala sortimentu un iegādāties iepatikušās preces. Jūs variet apmeklēt mūsu veikalu vai izmantot pasūtījuma formu un mēs Jums piegādāsim preci ar Omnivas palīdzību visā Baltijā, vai arī ar pasta palīdzību visā Latvijā, Eiropas savienībā un visā pasaulē.

Papildus informācija atrodam sadaļā “Piegāde”.

Vēlam Jums patīkamu iepirkšanos un no savas puses garantējam izdevīgus nosacījumus un augstu preču kvalitāti. Laipni lūgti bērnu interneta veikalā Cipolinoplus!

Sekojiet līdzi mūsu ziņām!

Ar cieņu,
bērnu interneta veikala komanda
Cipolinoplus.