Kā pasūtīt preces mūsu mājas lapā?

 1. Lūdzu, izvēlieties preci, kuru vēlaties iegādāties, un noklikšķiniet uz attēla vai izvēlieties opciju, pēc tam, noklikšķinot uz krāsas un attiecīgā izmēra, atlasiet sev vēlamās preces un noklikšķiniet uz “pievienot grozam”.
 2. Augšā jūs redzēsiet grozu, uzklikšķinot uz tā, jūs redzēsiet visas izvēlētās preces. Grozā jūs variet izdzēst preces vai pievienot jaunas, kā arī mainīt preču skaitu un, ja jums ir kupona kods, tad to ievadot, varēsiet saņemt vēl lielākas atlaides kā parādītas mūsu akcijās.
 3. Izvēlieties Jums ērtāko piegādes veidu (izņemt pie mums birojā, piegādāt ar Omniva vai izmantojot Latvijas Pasts pakalpojumus), pēc tam norādiet valsti, pilsētu un pasta indeksu un noklikšķiniet uz pogas “doties uz izrakstīšanu”.
 4. Maksājumu informācijai aizpildiet visus nepieciešamos laukus, kas atzīmēti ar sarkanu. Ja sūtījums jāpiegādā uz citu adresi, tad aizpildiet papildus informāciju. Ja nav nepieciešams sūtīt uz citu adresi, tad šie lauki nav jāaizpilda. Jums jānorāda (vārds, uzvārds, valsts, pasta adrese, pasta indekss, pilsēta, tālruņa numurs un e-pasts).
 5. Tad izvēlieties vajadzīgo Omnivas pakomātu. Ja izvēlējāties piegādi, tad šo soli var izlaist un iet tālāk.
 6. Ja jūs izņemsiet un maksāsiet par precēm mūsu birojā, tad atzīmējiet pirmo variantu  “paņemt birojā”. Ja esiet izvēlējušies citu piegādes veidu, tad atzīmējiet otro variantu “Paysera” un atzīmējiet lauku “Esmu izlasījis un piekrītu pirkuma noteikumiem” un noklikšķiniet uz “pasūtījums”.
 7. Pēc tam jums tiks dota izvēle par maksājuma veidu: elektroniskās bankas pakalpojumi –
  1. Swedbank
  2. Citadele
  3. Nordea

  Elektroniskā nauda –

  1. Starptautiskā sistēma «WebMoney»
  2. Paysera konts caur Lietuvu

  Citas maksājumu sistēmas –

  1. Naudas pārvedumi eiro.
  2. Bankas kartēs  Visa un Mastercard.

Šis paraugs ir piemērots pircējiem no Latvijas, citu valstu pircēji var izvēlēties savu banku vai citu maksājumu sistēmu mūsu mājas lapā.
Mūsu mājas lapā jūs drīz varēsiet apmaksāt savu pirkumu ar bankas kartēm Visa un Mastercard.
Visi mūsu mājas lapā veiktie maksājumi būs droši mūsu klientiem un aizsargāti ar SSL protokolu.

Mums nav tiešas piekļuves maksājumu informācijai, un informācija, kuru ievadāt, veicot pasūtījumu, netiks izmantota nekur citur, izņemot, ka veicāt pasūtījumu un akciju apstiprināšanu ar savu atļauju.
Visi maksājumi iet caur Lietuvas uzņēmumu Paysera un ir uzticami.

Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums uz e-pastu:
info@cipolinoplus.com
vai zvaniet uz mūsu tālruņa numuru, un mēs palīdzēsim noformēt jūsu pasūtījumu:
+ 371 248 547 69
no pulksten 10:00 līdz 22:00 pēc vietējā laika (UTC+02:00) Helsinki, Kyiv, Riga, Sofia, Tallinn, Vilnius).

Izbaudiet iepirkšanos mūsu mājas lapā!